Home » Kampionati Italian » Zyrtare: Podolski huazohet te Interi

Zyrtare: Podolski huazohet te Interi

zyrtare-podolski-huazohet-te-interi_hdAjo që tashmë dihej, është bërë zyrtare – Lukas Podolski i është bashkuar Interit.

Sulmuesi në pronësi të Arsenalit do ta kalojë pjesën e mbetur të sezonit në Giuseppe Meazza.

Këtë e ka konfirmuar klubi londinez, ku gjermani kishte humbur vendin në skuadrën e Arsene Wenger.

Arritjet e Alexis Sanchez dhe Danny Welbeck, ia shkurtuan minutazhin e lojës Podolskit në Emirates, prandaj ai vendosi të largohej.

Roberto Mancini do të përpiqe të shfrytëzojë përvojën e 29-vjeçarit për t’i nxjerrë Nerazzurrët nga kriza.

Shpërndaje:
  • Postoje tek Kapsit
  • Bookmark tek RuajFaqet
  • Facebook
  • Digg
  • del.icio.us
  • TwitThis
  • Live
  • Postoje tek Ngjarjet
  • StumbleUpon
  • Technorati
Etiketat: ,

Komentoni