Home » Futboll » Zyrtare: Gary McGhee largohet nga Sigal Prishtina

Zyrtare: Gary McGhee largohet nga Sigal Prishtina

zyrtare-gary-mcghee-largohet-nga-sigal-prishtina_hdKlubi basketbollistik SIGAL Prishtina ka shkëputur bashkëpunimin me qendrën amerikane, Gary McGhee.

Kështu së paku shkruan në një njoftim të publikuar në faqen zyrtare të klubit prishtinas. “Ne e falënderojmë McGhee-në për angazhimin dhe profesionalizmin e tij, duke i dëshiruar sukses në karrierën e tij”.

Ndërkaq kampioni aktual i Kosovës në basketboll po punon për sjelljen e përforcimeve të reja në ekip.

Ndërkaq, në ditët, “Plisat” në vijim do ti zbulojnë disa vendime që kanë të bëjnë me të ardhmen e klubit, ndër të tjera edhe me transferimet e reja.

Shpërndaje:
  • Postoje tek Kapsit
  • Bookmark tek RuajFaqet
  • Facebook
  • Digg
  • del.icio.us
  • TwitThis
  • Live
  • Postoje tek Ngjarjet
  • StumbleUpon
  • Technorati

Komentoni