Home » Kampionati Francez » Zlatan Ibrahimovic: Nuk largohem nga PSG

Zlatan Ibrahimovic: Nuk largohem nga PSG

Zlatan Ibrahimovic e ka bërë të qartë se ai synon të qëndrojë te Paris Saint-Germain edhe sezonin e ardhshëm dhe të ndihmojë kampionin e ri të Francës të fitojë më shumë trofe.

“Jam shumë i lumtur. Sezoni im debutues te PSG ka qenë i përkryer. Nuk mund të kërkoj më shumë. Do të jap maksimumin për të mbrojtur titullin e Ligue 1 sezonin e ardhshëm”.

“Ende kam dy vite në kontratën time. Jam një profesionist dhe do ta respektoj kontratën time”, ka thënë Ibra për L’Equipe.

Shpërndaje:
  • Postoje tek Kapsit
  • Bookmark tek RuajFaqet
  • Facebook
  • Digg
  • del.icio.us
  • TwitThis
  • Live
  • Postoje tek Ngjarjet
  • StumbleUpon
  • Technorati
Etiketat:

Komentoni