Home » Futboll » Zlatan Ibrahimoviç kundër tifozëvë!

Zlatan Ibrahimoviç kundër tifozëvë!

Zlatan Ibrahimoviç kundër tifozëvë!Ibrahimoviç është i zhgënjyer me tifozët e Paris Saint-Germain, të cilët po i fërshëllejnë futbollistët gjatë ndeshjeve.

Paris Saint-Germain, të premten ka shënuar fitore ndaj Rennesit me rezultat minimal 1:0. Por, si duket as ky rezultat nuk ju ka mjaftuar tifozëve parisien, të cilët i kanë fërshëllyer lojtarët.

Me këtë gjest ka mbetur i zhgënjyer ylli i kësaj skuadre, Zlatn Ibrahimovic. Ish sulmuesi i Juventusit, Interit, Milanit dhe Barcelonës mendon se sukseset e fundit të skuadrës i kanë prishur edhe tifozët.

“Unë jam i zhgënjyer. Ne kemi luajtur një lojë shumë të mirë dhe kemi fituar, kështu që unë nuk e kuptoj se çfarë duan njerëzit. Nëse ne të fitojë apo të humbasim, tifozët na fërshëllejnë”, ka deklaruar boshnjaku për France Football.

“Mediat duhet të ketë vënë re, ne jemi më të sigurt në lojën tonë. Ne nuk po shënojmë shumë gola, por gjëja më e rëndësishme është për të shënuar një më shumë se kundërshtari dhe të fitojmë. “, ka theksua reprezentuesi suedez.

Shpërndaje:
  • Postoje tek Kapsit
  • Bookmark tek RuajFaqet
  • Facebook
  • Digg
  • del.icio.us
  • TwitThis
  • Live
  • Postoje tek Ngjarjet
  • StumbleUpon
  • Technorati

Komentoni