Home » Futboll » Zhvishen yjet e Bayernit

Zhvishen yjet e Bayernit

Zhvishen yjet e BayernitBayern Munchen nuk e ka pritur mirë aspak një postim të dy talentëve nga më të mëdhenjtë e skuadrës, David Alaba e Mitchell Weiser.

Dy të rinjtë e Bayernit kanë publikuar një foto në Instagram ku duken të zhveshur.

Në fakt fotoja është bërë në “kampanjën” e postimeve në Instagram ku publikohen foto që kurrë nuk do të duheshin publikuar. Fotoja ka marrë shumë kritika dhe dy futbollistët janë detyruar ta fshijnë atë nga Instagrami.

Weiser në edicionin e dytë të Bundesligës po gjen vend vazhdimisht në përbërjen e Bayernit, gjë e cila mund të ndikoi tani për keq te Guardiola. Edhe Alaba pak ditë më parë mori kritika për publikimin e një foto duke pirë birrë.

Shpërndaje:
  • Postoje tek Kapsit
  • Bookmark tek RuajFaqet
  • Facebook
  • Digg
  • del.icio.us
  • TwitThis
  • Live
  • Postoje tek Ngjarjet
  • StumbleUpon
  • Technorati

Komentoni