Home » Kampionati Kosovar » Zejnullahu në Prishtinë

Zejnullahu në Prishtinë

zejnullahuNjëri prej sulmuesve më të mirë të Flamurtarit nga Prishtina, Faton Zejnullahu, sipas të gjithave gjasave në stinorin pranveror do të jetë në fanellën e skuadrës kampione, Prishtina.

Sipas burimeve jozyrtare flitet se Zejnullahu ka arritur marrëveshjen me drejtuesit e Prishtinës dhe të enjten më së largu deri të premten edhe pritet të bëhet zyrtare një gjë e tillë. Zejnullahu ka qenë edhe shtylla kryesore e Flamurtarit gjatë stinorit vjeshtor, i cili ka dëshmuar efikasitet në repartin e sulmit.

Ky futbollistë është liruar nga klubi dhe nuk do të ketë më asnjë pengesë nga klubi kuqezi dhe vetëm pritet nënshkrimit i kontratës mes Prishtinës e Zejnullahut.

Shpërndaje:
  • Postoje tek Kapsit
  • Bookmark tek RuajFaqet
  • Facebook
  • Digg
  • del.icio.us
  • TwitThis
  • Live
  • Postoje tek Ngjarjet
  • StumbleUpon
  • Technorati

Komentoni