Home » Kampionati Italian » Zarate: Totti gjithmonë më sulmon mua

Zarate: Totti gjithmonë më sulmon mua

Mauro Zarate, futbollist i Lazio ka dhënë një prononcim për Tottin.

Prononcimi i Zarates ka qenë lidhur me disa kritika që ka pasur Totti ndaj tij, por kësaj here argjentinasi ka vendosur ti kundërpërgjigjet.

“Ai (Totti) ka folur shumë, por ju harroni se ai është një i harxhuar. Kanë kaluar 10 derbi që kur ai për të fundit herë ka shënuar gol.

Duket e çuditshme që ai gjithmonë më sulmon mua. Unë nuk i përgjigjem. Preferoj të bëj atë që duhet të bëj, dhe kjo është të luaj dhe të shënoj gola”, tha Zarate.

Shpërndaje:
  • Postoje tek Kapsit
  • Bookmark tek RuajFaqet
  • Facebook
  • Digg
  • del.icio.us
  • TwitThis
  • Live
  • Postoje tek Ngjarjet
  • StumbleUpon
  • Technorati
Etiketat: , ,

Komentoni