Home » Kampionati Italian » Zanettit i mungon Chivu

Zanettit i mungon Chivu

Javier Zanetti, kapiten i skuadrës së Interit, gjatë nuk do të harrojë mbrëmjen e të shtunës, kur mezi me skuadrën e tij mposhtën me rezultat 4:3 Sienën.

Kjo fitore e mundimshme për Zanettin ka vlera të mëdha, njëherësh ia dedikon edhe bashkëlojtarit të tij të lënduar, Cristian Chivu.

Futbollisti Chivu që luan në repartin e mbrojtjes është lënduar javën e kaluar dhe është duke u rikuperuar nga një frakturë në kokë. “Të gjithë ia kushtojmë këtë fitore Chivus. Ai na mungon dhe presim që të kthehet prapë”, tha Zanetti

Shpërndaje:
  • Postoje tek Kapsit
  • Bookmark tek RuajFaqet
  • Facebook
  • Digg
  • del.icio.us
  • TwitThis
  • Live
  • Postoje tek Ngjarjet
  • StumbleUpon
  • Technorati
Etiketat: , ,

Komentoni