Home » Kampionati Italian, Liga e Kampionëve » Zambrotta: Duam Scudetton dhe Ligën e Kampionëve

Zambrotta: Duam Scudetton dhe Ligën e Kampionëve

gianluca_zambrottaMbrojtësi i Milanit, Gianluca Zambrotta, ka njoftuar për përkushtimin e Rossonerëve për ta fituar Ligën e Kampionëve dhe Scudetton këtë sezon.

“Jemi të vendosur edhe për Scudetton edhe për Ligën e Kampionëve, sepse nuk e kemi fituar titullin e Italisë qe një kohë të gjatë”.

“Dëshirojmë të arrijmë të dy objektivat”, ka thënë Zambrotta për Tuttosport, duke paralajmëruar bashkëlojtarët e tij që të mos e nënvlerësojnë Cagliarin në ndeshjen e fundjavës. /Telegrafi/

Shpërndaje:
  • Postoje tek Kapsit
  • Bookmark tek RuajFaqet
  • Facebook
  • Digg
  • del.icio.us
  • TwitThis
  • Live
  • Postoje tek Ngjarjet
  • StumbleUpon
  • Technorati

Komentoni