Home » Kampionati Kosovar » Zabërxha – i hidhëruar

Zabërxha – i hidhëruar

Futbollisti i KF Hysit nga Podujeva, Enis Zabërxha, me gjithë që ka marrë epitetin e shënuesit më të mirë të elitës së futbollit, ka shprehur pakënaqësitë e tija pse nuk është zgjedhur futbollisti më i mirë për vitin 2009.

“Nuk kam koment. Nuk di si ta shpjegojë ndryshe këtë padrejtësi të madhe që është më është bërë. E kam merituar të jem më i mirë sepse treguesi më i mirë janë edhe lojërat që kam dëshmuar gjatë vitit 2009.

Nuk di çka duhet njeriu të bëjë që të shpallin më të mirin dhe nuk kam idenë deri kur do të vazhdojnë këto padrejtësi të mëdha në futbollin e Kosovës”, tha i hidhëruar Zabërxha. /botasot

Shpërndaje:
  • Postoje tek Kapsit
  • Bookmark tek RuajFaqet
  • Facebook
  • Digg
  • del.icio.us
  • TwitThis
  • Live
  • Postoje tek Ngjarjet
  • StumbleUpon
  • Technorati

Komentoni