Home » NBA » Ylli Kobe Bryant tërhiqet në vitin 2016

Ylli Kobe Bryant tërhiqet në vitin 2016

Ylli Kobe Bryant tërhiqet në vitin 2016Kobe Bryant deklaroi që seriozisht konsideron të tërhiqet të vitin 2016.Ai momentalisht rikuperohet prej operimit që kishte në shpatull, e cila e detyroi të qëndroj jasht fushës për tërë sezonin në NBA.

“Në këtë moment mendoj që nuk do të kthehem deri në fillim të sezonit të ardhshëm. Por kjo mund të ndryshoj”, deklaroi Kobe Bryant.

Kobe Bryan u dëshpërua kur kuptoi që përsëri do të jetë një sezonë jasht fushës dhe deklaroi që nuk është i sigurt që mentalisht mundet të tejkaloi rehabilitimin dymujorë.

Shpërndaje:
  • Postoje tek Kapsit
  • Bookmark tek RuajFaqet
  • Facebook
  • Digg
  • del.icio.us
  • TwitThis
  • Live
  • Postoje tek Ngjarjet
  • StumbleUpon
  • Technorati

Komentoni