Home » Kampionati Anglez » Wenger me besim të plotë

Wenger me besim të plotë

arsene-wengerArsene Wenger është duke besuar se Arsenali mund ta fitojë titullin e parë në Premier Lig që se kan aritur këtë titull prej vitit 2005.

Arsenal tani është 11pikë përfundi Chelseat sepse psuan humbje në lojen e së djelës me Chelsean.

Didier Drogba shënoi dy gola dhe Thomas Vermael shënoj një që të blut i pruan ne fitore.

Edhe pse arsenali është duke vuajtur me katër lojë te humbura para fillimit të dhjetorit, Wenger nuk dota hudh peshqirin. /SporitTotal

Shpërndaje:
  • Postoje tek Kapsit
  • Bookmark tek RuajFaqet
  • Facebook
  • Digg
  • del.icio.us
  • TwitThis
  • Live
  • Postoje tek Ngjarjet
  • StumbleUpon
  • Technorati

Komentoni