Home » Kampionati Shqiptar » Vllaznia përjashton dy futbollistë

Vllaznia përjashton dy futbollistë

vllazniaSkuadra e futbollit Vllaznia nga Shkodra ka përjashtuar dy futbollistë nga radhët e saj: mbrojtësin Albi Llënga dhe mesfushorin brazilian Leonardo Teofilio.

Stafi shkodran paralajmëroi me përjashtim edhe katër futbollistë të tjerë. Vllaznia renditet në vendin e 10-të në Superligë dhe është një nga tetë ekipet çerekfinaliste të Kupës së Shqipërisë.

Ndeshja e radhës e Vllaznisë është me Kastriotin. Në fazën e parë shkodranët, atëherë në drejtimin e Hasan Likës humbën 1:0 në Krujë.

Shpërndaje:
  • Postoje tek Kapsit
  • Bookmark tek RuajFaqet
  • Facebook
  • Digg
  • del.icio.us
  • TwitThis
  • Live
  • Postoje tek Ngjarjet
  • StumbleUpon
  • Technorati
Etiketat: ,

Komentoni