Home » Futboll » Vazhdojnë spekulimet për Riberyn

Vazhdojnë spekulimet për Riberyn

Ka shumë zëra që flasin se Ribery ka një marrëveshje me Real Madridin dhe kjo pritet se shpejti edhe të finalizohet.

Ribery është i gatshëm të largohet nga Bayerni në fund të këtij kampionatit, me kontratën e tij që do të ketë më pak se 18 muaj për të skaduar.

Faqja gjermane “Europolitan” shkruan se Reali tashmë ka një marrëveshje verbale me Bayernin për të paguar 50 milionë euro për francezin. Chelsea dhe Manchester City po ashtu janë lidhur me të, por ai thuhet se preferon Realin, ku është duke u angazhuar edhe idhulli i tij, Zinedine Zidane.

Shpërndaje:
 • Postoje tek Kapsit
 • Bookmark tek RuajFaqet
 • Facebook
 • Digg
 • del.icio.us
 • TwitThis
 • Live
 • Postoje tek Ngjarjet
 • StumbleUpon
 • Technorati

1 Response to " Vazhdojnë spekulimet për Riberyn "

 1. agroni says:

  o kot e ka reali se nuk munet me barqen le ti marin kret aty oasht mesiiiiiiiiiiiiiiiiii

Komentoni