Home » Futboll » Tre gjigantë pas Adnan Januzajt

Tre gjigantë pas Adnan Januzajt


Tre gjigantë pas Adnan JanuzajtMesfushori i Manchester Unitedit, Adnan Januzaj, kërkohet nga Paris Saint-Germain, Porto dhe Juventus, ka bërë të ditur tabloidi britanik “The Sun”.

Paris Saint-Germain, Porto dhe Juventus janë të interesuar për transferimin e mesfushorit të Manchester Unitedit, Adnan Januzaj, në formë huazimi gjatë këtij sezoni.

Sipas tabloidit britanik “The Sun”, reprezentuesi belg ka zgjuar interesim nga tre gjigantë evropian, të gjithë anëtarë në Ligën e Kampionëve.

Januzaj pritet të largohet nga Old Trafford gjatë këtij muaji, pasi nuk zë vend në formacionin bazë të menaxherit Louis van Gaal.

Dhe, kjo ka zgjuar një garë të nxehtë për shërbimet e tij.

Shpërndaje:
  • Postoje tek Kapsit
  • Bookmark tek RuajFaqet
  • Facebook
  • Digg
  • del.icio.us
  • TwitThis
  • Live
  • Postoje tek Ngjarjet
  • StumbleUpon
  • Technorati

Komentoni