Home » Futboll » Transferimi i Messit, ja çka thonë zyrtarët e Chelseat

Transferimi i Messit, ja çka thonë zyrtarët e Chelseat

transferimi-i-messit-ja-ccedil-ka-thon-euml-zyrtar-euml-t-e-chelseat_hdZëvëndëstrajneri te Chelseat, Stevne Holland, beson se është e pamundur që ekipi i tij të transferojë yllin e Barcelonës, Lionel Messin.

E ardhmja e Messit ka qenë subjekt i spekulimeve pasi vet lojtari ka ndjekur Chelsean në rrjete sociale, teksa vet ekipi katalanas ka pasur tensione të brendshme dhe përplasje mes lojtarit dhe trajnerit Blaugran.

Megjithatë është një prej drejtuesve të Chelseat që thotë se është e paundur të ralizohet një operacion në vlerë 250 milionë euro.

“Transferimi i Messit për Chelsean është i pamundur për shkak të Fair Playt Financiar”.

“Ndonjëherë klubi duhet të jetë reaktiv, por shpresoj se askush nuk largohet e as nuk vjen. Ne jemi të kënaqur me atë që kemi në skuadër”, ka potencuar Holland.

Shpërndaje:
  • Postoje tek Kapsit
  • Bookmark tek RuajFaqet
  • Facebook
  • Digg
  • del.icio.us
  • TwitThis
  • Live
  • Postoje tek Ngjarjet
  • StumbleUpon
  • Technorati

Komentoni