Home » Futboll » Trajneri kap për fyti lojtarin kundërshtar

Trajneri kap për fyti lojtarin kundërshtar

Trajneri kap për fyti lojtarin kundërshtarKatër minuta pa përfunduar ndeshje mes Leicester Cityt dhe Crystal Palaces (0:1) ka ndodhur një moment që rrallë shihet nëterrenet sportive.

Kur ishin edhe katër minuta nga përfundimi i kohës së rregullt të ndeshjes Leicester City-Crystal Palace (0-1) ndodhi diçka që pothuajse nuk e kemi parë kurrë në fushat e futbollit.

Mesfushori i skuadrës mike James McArthur, gjatë një dueli me kundërshtarin, rrëzoi në tokë trajnerin e Leicester City, Nigel Pearson. Fillimisht ai e kapi për fyti lojtarin kundërshtar, por më pas gjithçka u zgjidh mes të dyve.

Shpërndaje:
  • Postoje tek Kapsit
  • Bookmark tek RuajFaqet
  • Facebook
  • Digg
  • del.icio.us
  • TwitThis
  • Live
  • Postoje tek Ngjarjet
  • StumbleUpon
  • Technorati

Komentoni