Home » Kampionati Anglez » Torresi nuk do të largohet nga Liverpooli

Torresi nuk do të largohet nga Liverpooli

fernandotorresMe gjithë problemet që ka Liverpooli në rezultatet, shënuesi më i mirë i skuadrës Fernando Torres nuk e ka ndërmend të largohet nga skuadra.

“Në këto momente nuk mund të paramendojë që të luajë diku tjetër. Shpresoj të mbetem këtu dhe t’i ndihmojë skuadrës të ngjitet sa më lartë në renditjen tabelore.

Unë po ashtu shpresoj se dhe menaxheri Rafael Benitez do të mbetet në klub. Nuk mendoj se klubi do ta ndërrojë, aq më parë tash në këtë gjysmë stinori. Para tij janë edhe katër vjet kontratë dhe ai nuk do të largohet nëpër derë të vogël.

Nëse do të largohet nga klubi atëherë do të jetë një kohë kur do të jemi më të mirët “, shprehet i sigurt Torres.

Shpërndaje:
  • Postoje tek Kapsit
  • Bookmark tek RuajFaqet
  • Facebook
  • Digg
  • del.icio.us
  • TwitThis
  • Live
  • Postoje tek Ngjarjet
  • StumbleUpon
  • Technorati

Komentoni