Home » Kampionati Kosovar » Topalli: Nuk jemi pa gjasa

Topalli: Nuk jemi pa gjasa

Sherif TopalliMesfushori i Ferizajt, Sherif Topalli, ka vetëbesim në bashkëlojtarë të tij se në Pejë mund të arrijnë rezultat të favorshëm ndaj Besës.

“Në vjeshtë Ferizaj dëshmoi lojëra të mira në çdo ndeshje dhe vetë renditja në mesin e tabelës bën me dije se kemi një skuadër kompakte. Me Besën e kemi shumë vështirë, por do të mundohem të dalim me rezultat të favorshëm.

Gjasat i kemi që të kualifikohemi më tutje megjithëse se pejanët e kanë përparësinë e fushës, por kanë edhe individ të dalluar. Mirëpo, në ndeshjen kampionale patëm humbur në Pejë me rezultat minimal 1:0 dhe nuk patëm fat, me siguri për kupë fati do të jenë në anën tonë”, tha Topalli./botasot

Shpërndaje:
  • Postoje tek Kapsit
  • Bookmark tek RuajFaqet
  • Facebook
  • Digg
  • del.icio.us
  • TwitThis
  • Live
  • Postoje tek Ngjarjet
  • StumbleUpon
  • Technorati

Komentoni