Home » Kampionati Italian » Toni largohet nga Bayerni

Toni largohet nga Bayerni

Luca ToniSulmuesi italian, Luca Toni, ka thënë haptas se gjatë miniafatit kalimtar të janarit do të largohet nga Bayern Muncheni, shkruan të martën gazeta gjermane “Bild”.

Toni 32-vjeçar, sipas të gjitha gjasave, do të transferohet te skuadra italiane Roma. “Ka katër muaj që kam probleme me trajnerin Louis Van Gaal. Tash është mjaft me këtë punë dhe raportet tona nuk ekzistojnë fare”, ka deklaruar Toni.

“Nuk di asgjë, por Bayernit i uroj fat dhe gjatë janarit dua të kthehem në Itali dhe të shënoj sërish gola”.   /kohanet

Shpërndaje:
  • Postoje tek Kapsit
  • Bookmark tek RuajFaqet
  • Facebook
  • Digg
  • del.icio.us
  • TwitThis
  • Live
  • Postoje tek Ngjarjet
  • StumbleUpon
  • Technorati

Komentoni