Home » Kampionati Italian » Tihiago Silva, i gatshëm për Fiorentrinan!?

Tihiago Silva, i gatshëm për Fiorentrinan!?

tihiago_silvaLajme të mira në shtëpinë e Milanos.
Në web-faqen zyrtare të Milanos është lansuar lajmi se Thiago Silva është më i mirë se ç’ është menduar në fillim.
Mjekët e klubit konstatuan së lëndimi i muskulit të këmbës së djathtë nuk është serioz dhe është shumë e mundur që mbrojtësi brazilian të jetë në fushë kundër Fiorentinës të dielën e ardhshme.
Silva u lëndua në kuadër të ligës së kampionëve kundër Cyrihut para një jave. /kohanet

Shpërndaje:
  • Postoje tek Kapsit
  • Bookmark tek RuajFaqet
  • Facebook
  • Digg
  • del.icio.us
  • TwitThis
  • Live
  • Postoje tek Ngjarjet
  • StumbleUpon
  • Technorati

Komentoni