Home » Kampionati Italian » Tifozët do të kenë më shumë besim te Napoli

Tifozët do të kenë më shumë besim te Napoli

benitezTrofeu i Superkupës së Italisë ofron një mundësi më shumë që tifozët të kenë besim te Napoli – ka thënë Rafa Benitez.

Partenopei fituan përballë Juventusit pas ekzekutimit të penaltive, ndërsa trajneri është padyshim i kënaqur me trofeun.

“Është një ndeshje e shkëlqyer, sepse të mposhtësh një skuadër aq të fortë të Juventusit, është një gjë e bukur”.

“Të gjithë mund të jemi të kënaqur dhe t’ua dedikojmë (trofeun) tifozëve tanë”.

“Jam i gëzuar për të gjithë tifozët, të cilët tash kanë më shumë besim te ne”, ka deklaruar Benitez për Rai Sport.

Shpërndaje:
  • Postoje tek Kapsit
  • Bookmark tek RuajFaqet
  • Facebook
  • Digg
  • del.icio.us
  • TwitThis
  • Live
  • Postoje tek Ngjarjet
  • StumbleUpon
  • Technorati

Komentoni