Home » NBA » Thunder dhe Potrtland befasojnë

Thunder dhe Potrtland befasojnë

Në programin e pasur të Ligës NBA, janë dy skuadra që kanë befasuar me fitoret e tyre si mysafirë.

E para Thunder ka mposhtur Phoenix me rezultat me rezultat 117:113, ndërsa e dyta basketbollistët e Portlandit kanë mundur ata të San Antonio me rezultat 98:94.

Denver ka arritur të mposhtë Atlantën me rezultat 124:104 duke iu falënderuar më së shumti J. R. Smith, i cili shënoi 41 pikë

Rezultatet:

Orlando-Houston 102:87

Detroit-Toronto 64:96

Miami-Utah 80:70

New Jersey-Minnesota 99:103

Milwaukee-Washington 97:109

New Orleans-Golden State 108:102

San Antonio-Portland 94:98

Denver-Atlanta 124:104

Phoenix-Oklahoma 113:117

Sacramento-Cleveland 104:117

Shpërndaje:
  • Postoje tek Kapsit
  • Bookmark tek RuajFaqet
  • Facebook
  • Digg
  • del.icio.us
  • TwitThis
  • Live
  • Postoje tek Ngjarjet
  • StumbleUpon
  • Technorati
Etiketat:

Komentoni