Home » Futboll » Tevez ndihet mirë

Tevez ndihet mirë

Carlos Tevez, sulmues i skuadrës së Manchester Cityt, po kthehet në formën e tij. Ai me hapat të ngadalshëm, por të sigurt po rikthehet në formë sikur në ditët më të mira.

Futbollisti që fitoi zemrat e adhuruesve të Manchester Cityt që në momentin kur refuzoi të vazhdonte kontratën me Manchester Unitedin. “Po ndihem mirë tash.

Më është dashur të tejkaloj disa lëndime, prandaj nuk kam mundur të stërvitem para fillimit të kampionatit. Por, po ndihem mirë, i fortë dhe i entuziazmuar me vendin ku jam”, tha Tevez.

Shpërndaje:
  • Postoje tek Kapsit
  • Bookmark tek RuajFaqet
  • Facebook
  • Digg
  • del.icio.us
  • TwitThis
  • Live
  • Postoje tek Ngjarjet
  • StumbleUpon
  • Technorati

Komentoni