Home » Futboll » Terry: Chelsea vështirë për t’u kapur

Terry: Chelsea vështirë për t’u kapur

terry-chelsea-v-euml-shtir-euml-p-euml-r-t-u-kapur_hdJohn Terry ka thënë se do të jetë shumë e vështirë për rivalët e titullit që të kapin Chelsean në krye të tabelës së Premier Ligës.

Londinezët fituan me rezultat 2 me 0 ndaj West Hamit duke mbetur tre pikë përpara Manchester Cityt dhe dhjetë më shumë se United.

“Tani jemi duke luajtur mirë, të gjithë mund ta shohin këtë dhe ne nëse vazhdojmë kështu atëherë do ta kenë të vështirë për të na arritur”, ka thënë Terry.

“Ne filluam mirë dhe nëse vazhdon forma jonë e mirë atëherë do të jetë e vështirë për të na kapur”.

Shpërndaje:
  • Postoje tek Kapsit
  • Bookmark tek RuajFaqet
  • Facebook
  • Digg
  • del.icio.us
  • TwitThis
  • Live
  • Postoje tek Ngjarjet
  • StumbleUpon
  • Technorati
Etiketat: ,

Komentoni