Home » Posts tagged with "Watfordit"

Edhe Chelsea në raundin tjetër të FA Cup

Chelsea nuk ka pasur problem kundër Watfordit (3-0), edhe pse në pjesën e parë nuk arriti të shënojë asnjë gol. Ndeshja e vlefshme për Kupën FA u zhvillua në Stamford Bridge dhe Blutë dolën triumfues (3-0). Willian (58’), Loic Remy (70’) dhe Kurt Zouma (73’) ishin golashënuesit e ekipit të Jose Mourinhos. Me këtë fitore, Chelsea i bashkohet Manchester Unitedit dhe Manchester... 
Etiketat: ,