Home » Posts tagged with "Trepça’89"

Raiffeisen Superliga: Fitore të vendësve

Trepçës ’89 iu dha një mundësi e artë që nga Prishtina të kthehet me pikë. Në minutën e 51-të Prishtina mbeti pa një lojtar, pasi portieri i Prishtinës Flamur Neziri shkaktoi penallti dhe u përjashtua. Nga penalltia kapiteni Shpëtim Idrizi ishte i saktë dhe kaloi Trepçën ’89 në epërsi. Por kjo ishte e tëra që ekipi mitrovicas mundi të bëjë në ndeshjen kryesore...