Home » Posts tagged with "Tony Kroos"

Cilët mund të jenë top-transferimet e vitit 2015

Viti 2014 ishte i tejmbushur me transferime të bujshme dhe shumë të shtrenjta, si Mario Balotelli, Radamel Falcao, Angel Di Maria, James Rodriguez, Tony Kroos, Fernando Torres etj., por edhe viti 2015 pritet të jetë po aq interesant, me lëvizje të mëdha gjatë afatit kalimtar dmëror dhe veror. Goal ka bërë një listë të 10 transferimeve që mund të jenë më të bujshme të vitit që...