Home » Posts tagged with "Tay Waller"

Prezantohet Tay Waller

Sigal Prishtina e ka prezantuar të enjten edhe zyrtarisht basketbollistin amerikan, Tay Waller, në një konferencë për shtyp që u mbajt në zyrat e klubit në Prishtinë. Basketbollisti amerikan luan në pozitën e krahut dhe pritet ta japë një kontribut të madh për bardh e kaltrit sezonin tjetër. Ai është konsideruar një përforcim i madh nga drejtori gjeneral, Florian Miftari, ndërsa...