Home » Posts tagged with "Stevne Holland"

Transferimi i Messit, ja çka thonë zyrtarët e Chelseat

Zëvëndëstrajneri te Chelseat, Stevne Holland, beson se është e pamundur që ekipi i tij të transferojë yllin e Barcelonës, Lionel Messin. E ardhmja e Messit ka qenë subjekt i spekulimeve pasi vet lojtari ka ndjekur Chelsean në rrjete sociale, teksa vet ekipi katalanas ka pasur tensione të brendshme dhe përplasje mes lojtarit dhe trajnerit Blaugran. Megjithatë është një prej drejtuesve...