Home » Posts tagged with "Portieri titular i Milan"

Abbiati i lënduar, nuk do të paraqitet ndaj Realit

Portieri titular i Milan, Christian Abbiati, nuk do të jetë në fushë në ndeshjen e sotme ndaj Real Madrid. Portieri ka probleme në kofshën e djathtë dhe do t’i lërë vendin mes shtyllave Marco Amelias, i cili do debutojë me Milanin pikërisht kundër ekipit spanjoll. Ndërkohë, Thiago Silva i dëmtuar ndaj Chievo-s është ende në dyshim. Galliani deklaroi ditën e djeshme se “vështirë...