Home » Posts tagged with "në kuadër të javës së 8-të në Serie A"

Ibrahimoviq: Jemi të gatshëm për Juventusin

Milani realizoi fitore të hënën në duel me Napolin, me rezultat 2:1, në kuadër të javës së 8-të në Serie A, me golat e shënuar nga Robinjo dhe Zlatan Ibrahimoviq dhe tashmë e pret me entuziazëm derbin e madh kundër Juventusit, që zhvillohet të shtunën. Sulmuesi suedez me origjinë boshnjake në radhët e Milanit, Zlatan Ibrahimoviq është shprehur i lumtur për arkëtimin e tri pikëve...