Home » Posts tagged with "ndrresa"

Fillon shitja e fanellave të Xherdanit

Xherdan Shaqiri është pritur nga tifozët e Interit si ‘mbret’, dhe ende pa i bërë 24 orë nga zyrtarizimi i tij tek skuadra italiane, kanë filluar t’i shiten fanellat me të madhe. Ylli kosovar i përfaqësueses së Zvicrës, Xherdan Shaqiri sigurisht që po e ndien vetën shumë mirë dhe të lumtur, pasi pritja që iu është bërë nga tifozët e Interit, ishte e jashtëzakonshme, transmeton...