Home » Posts tagged with "Moska"

Xhaka, në orbitën e Spartak Moskës

Klubi nga Moska, Spartak është duke e vëzhguar mesfushorin shqiptar të Borussia Monchengladbach, Granit Xhakën. Skuadra nga Moska, e cila drejtohet nga ish trajneri i Baselit, Murat Yakin, ka startuar mjaft të mirë në këtë sezon të garave, duke arritur tri fitore dhe vetëm një disfatë në katër ndeshje. Sport Bild raporton se “timonieri” i kësaj skuadre dëshiron ta forcojë dhe... 
Etiketat: , ,