Home » Posts tagged with "Milan-Juventus"

Robinho: Synimi ynë është të fitojmë gjithçka

Sulmuesi i Milanit, Robinho, ka shfaqur formë të mirë së fundmi ndaj Chievos dhe Napolit, ndërsa tani braziliani ka dhënë një deklaratë ku thotë se Rossonerët e kanë synimin të fitojnë gjithçka. “Milan-Juventus? Ata më sqaruan se është ndeshje e rëndësishme kjo. Mendoj se synimi ynë është të fitojmë gjithçka. Është ndeshje e vështirë, por ne po punojmë shumë për...