Home » Posts tagged with "Mauricio Pochettino"

Pochettino: Mourinho më i miri në botë

Menaxheri i Tottenhamit, Mauricio Pochettino, është krenar pasi ka mposhtur Chelsean e Jose Mourinhos. Ishte vetëm hera e dytë që Mourinho ka pësuar pesë gola dhe është hera e parë që Pochettino ia ka dalë më mirë se portugezi. “Ishte hera e parë pas shumë ndeshjesh në Angli dhe Spanjë”, ka thënë ish-trajneri i Espanyol dhe Southampton, transmeton Telegrafi. “Për mua, Mourinho...