Home » Posts tagged with "Luis Aragones"

Luis Aragones: ‘La Liga nuk është vendosur ende’

Ish-trajneri i Spanjës, Luis Aragones, beson se gara për titullin e La Ligas është akoma e hapur, por ka pranuar se do të jetë vështirë që ndonjë skuadër ta sfidojë Barcelonën nëse vazhdon me formën aktuale. Katalunasit janë nëntë pikë para pozitës së dytë që e mban Atletico Madridi dhe 13 pikë përpara kampionit në fuqi Real Madrid.  Read More →
Etiketat: ,