Home » Posts tagged with "Kushtrim Nebiu"

Ministri Haziri: Do ta ndalim pazarin e pleshtave!

Ministri i Rinisë, Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Lutfi Haziri, në orët e pasdites së mërkurë ka vizuar në QKU futbollistin e Trepçës nga Mitrovica, Kushtrim Nebiu, i cili ka të lënduar tepër rëndë syrin në Prizren nga gjuajtja me guri i një shikuesit të papërgjegjshëm. Ministri Haziri i ka shprehur keqardhje Kushtrimit për atë që i ka ndodhur në Prizren dhe i dëshirojë shërim...