Home » Posts tagged with "Koreja Veriore"

Parashikimet e Shoshit

Valdet Shoshi, trajner: Portugalia – Koreja Veriore: Pa asnjë dyshim mendoj se Portugalia do të dalë fituese në këtë ballafaqim. Edhe pse koreanoveriorët janë shfaqur mirë në ndeshjen e parë kundër Brazilit, nuk besoj që mund t’i bëjnë ballë lojës së portugezëve. Këta të fundit pos lojës së përbashkët kanë në radhët e tyre futbollistë të dalluar botërorë dhe...