Home » Posts tagged with "Jeremy Menez"

Totti dhe Inzaghi, shembuj për Menez

Jeremy Menez thotë se ikona e Romës, Francesco Totti, dhe trajneri i Milanit, Filippo Inzaghi, janë dy lojtarët të cilët ai i merr për model në karrierën e tij. “E njoh Tottin mirë. Për mua ai është një shembull. Ai është një lojtar i shkëlqyeshëm, si disa që kam parë në karrierën e time”. “Po, do të më pëlqente të arrij sa ai (Inzaghi), çdo ditë përpiqem. Dua të... 

Menez: Objektivi ynë është ta fitojmë Skudeton

Mesfushori Jeremy Menez thotë se askush në Roma nuk heq dorë nga sfida për titull. Menez thotë se pavarësisht sezonit jo aq mirë deri tash, ata kanë besim të madh brenda ekipit se mund ta fitojnë Skudeton. “Objektivi ynë është ta fitojmë Skudeton. Claudio Ranieri më respekton mua dhe unë besoj se do të jem në top formë brenda dy muajsh. Roma është një vend i çuditshëm. Nuk...