Home » Posts tagged with "Instagram"

Ja si ia bëri Messi ‘Follow’ Chelseat

Lajmi kryesor i ditëve të fundit mbetet padyshim e ardhmja e Lionel Messit, e cila është vënë në dyshim që nga dita e djeshme, për shkak se argjentinasi e ka ndjekur Chelsean në Instagram. Lojtari, i cili e ka fituar plot katër herë Topin e Artë, qysh dje ka filluar të lidhet me një transferim te skuadra e Chelseat, pasi raportohet se marrëdhëniet mes tij dhe Luis Enriques nuk janë...