Home » Posts tagged with "Hristo Stoichkov"

Stoichkov: Barca duhet ta ledhatojë Messin

Ish-ylli i Barcelonës, Hristo Stoichkov, ka kritikuar klubin për trajnerin që i ka bërë Lionel Messit dhe ka paralajmëruar se argjentinasi mund të largohet nëse nuk mbrohet dhe ledhatohet. “Problemet me të cilat Messi është përballur të gjitha vijnë brenda klubit”, ka thënë Stoichkov për Onda Cero, transmeton Telegrafi. “Ka pasur spekulime për ndëshkime, biseda për kontratë,...