Home » Posts tagged with "Gary McGhee"

Zyrtare: Gary McGhee largohet nga Sigal Prishtina

Klubi basketbollistik SIGAL Prishtina ka shkëputur bashkëpunimin me qendrën amerikane, Gary McGhee. Kështu së paku shkruan në një njoftim të publikuar në faqen zyrtare të klubit prishtinas. “Ne e falënderojmë McGhee-në për angazhimin dhe profesionalizmin e tij, duke i dëshiruar sukses në karrierën e tij”. Ndërkaq kampioni aktual i Kosovës në basketboll po punon për sjelljen...