Home » Posts tagged with "FC Swansea"

MKRS-ja i shpreh ngushëllime familjes Idrizaj

Me dhimbje të thellë e pranuam lajmin e zi për vdekjen e papritur të sportistit dhe futbollistit tonë tani të ndjerë, Besian Idrizaj, futbollist i FC Swansea dhe Përfaqësues së Kosovës në futboll. Ministria për Kulturë, Rini dhe Sporteve familjes së të ndjerit i shpreh ngushëllimet më te sinqerta për humbjen e djalit të tyre, kurse humbje të madhe pati edhe mbarë sporti shqiptarë... 
Etiketat: ,