Home » Posts tagged with "Dani Osvaldo"

Milani dhe Fiorentina pas Osvaldos

Fiorentina dhe Milani janë të interesuar për të transferuar Dani Osvaldon, pas përplasjes së lojtarit me Interin. Italiani është përplasur me Nerazzurrët së fundi dhe pritet të ndëshkohet dhe suspendohet nga ndeshja e vikendit ndaj Genoas pas zënkës me Mauro Icardin dhe Roberto Mancinin gjatë barazimit të së martës ndaj Juventusit. Mediat italiane raportojnë se sulmuesi pitet të...