Home » Posts tagged with "Claudio Marchisio"

Marchisio: Nuk ka krizë te Juve

Claudio Marchisio thotë se Juventusi nuk është në krizë dhe se ata janë të vendosur të rikthehen kah fitoret në ndeshjen e vikendit ndaj Napolit. Kampionët e Serie A kanë fituar vetëm një nga gjashtë ndeshjet e fundit, duke barazuar pesë të tjerat. Megjithatë Marchisio mendon se nuk ka arsye për shqetësim. “Për ne gjithmonë flitet dhe kjo është gjë e mirë pasi ne jemi në... 

Claudio Marchisio do të mbetet te Juve

Claudio Marchisio thotë se ai nuk mendon të largohet nga Juventusi në një të ardhme të afërt. Mediat së fundi vazhdimisht kanë spekuluar se Marchisio është në rrugë për t’u larguar, nëse vjen ndonjë kontratë e mirë në adresë të Bianconerëve. Spekulimet u shtuan edhe më shumë së fundi pas komenteve të Giuseppe Marottas, i cili gjatë vikendit vendosi në pikëpyetje të ardhmen... 
Etiketat: