Home » Posts tagged with "Celtic"

Tottenham dhe Celtic interesohen për Del Pieron

Tottenham dhe Celtic kanë kontaktuar me legjendën e Juventusit, Alessandro del Piero. Agjenti dhe vëllai i Del Pieros, Stefano, së fundi është takuar me zyrtarët të klubit zviceran Sion dhe atij i ishte ofruar marrëveshje dyvjeçare e vlefshme një milionë euro në sezon. Por, sipas Mediaset, Stefano është kontaktuar edhe nga Tottenham dhe Celtic për një transferim të tij në Britaninë...