Home » Posts tagged with "BKT Superliga"

Sot fillon stinori pranveror në basketboll

Këtë të shtunë do të rifillojnë garat në BKT Superligën e Kosovës në Basketboll. Kryendeshja e kësaj jave është mes Pejës dhe RTV 21, që do të luhet në palestrën ‘Karagaç’ të Pejës, me fillim nga ora 20:00. Peja është lidere e BKT Superligës me 27 pikë, sa i ka edhe Sigal Prishtina në pozitën e dytë. RTV 21 që po debuton këtë edicion në elitë, renditet në pozitën... 
Etiketat: , ,