Home » Posts tagged with "Bekim Isufi"

Vijnë Latifi e Kastrati te Drita, pritet Ramushi

Portieri, Artan Latifi dhe mesfushori, Armend Kastrati janë dy përforcimet e para të Dritës për stinorin pranveror, derisa rrugën e tyre pritet ta ndjekë edhe Ismet Ramushi. Lojtarët do të nënshkruajnë sot, derisa skuadra ditëve të ardhshme mund ta emërojë Bekim Isufin në krye të shtabit teknik. Drita dalëngadalë po del nga kriza. Gjilanasit janë në konsolidim e sipër të kryesisë... 

Isufi: Do ta përfundoj karrierën në Dritë

Futbollisti Bekim Isufi, i cili është njëri prej mesfushorëve më të mirë në Kosovë, edhe më tutje mbetet pa klub. Ai ka thënë se nuk e ka ndërmend të rikthehet në skuadrën e futbollit KEK-u nga Kastrioti, të cilën e ka braktisur para pak ditësh. Sipas Isufit, oferta ka të shumta dhe brenda një jave do të vendosë se në cilin klub do të luajë në stinorin pranveror. “Ka shumë... 
Etiketat: ,