Home » Posts tagged with "Armend Kastrati"

Vijnë Latifi e Kastrati te Drita, pritet Ramushi

Portieri, Artan Latifi dhe mesfushori, Armend Kastrati janë dy përforcimet e para të Dritës për stinorin pranveror, derisa rrugën e tyre pritet ta ndjekë edhe Ismet Ramushi. Lojtarët do të nënshkruajnë sot, derisa skuadra ditëve të ardhshme mund ta emërojë Bekim Isufin në krye të shtabit teknik. Drita dalëngadalë po del nga kriza. Gjilanasit janë në konsolidim e sipër të kryesisë...